IMG_20190807_101446_edited_edited.jpg

VAIKŲ DIENOS 

STOVYKLA

"Dvi taurės meno" studija organizuoja meninę-kūrybinę vaikų dienos stovyklą, kurioje vaikai mokysis kurti individualiai ir komandoje, improvizuoti, susipažins su įvairiais vizualiaisiais menais ir dalyvaus smagiose pažintinėse ekskursijose ir, žinoma,

SMAGIAI PRALEIS LAIKĄ! 

AMŽIUS

Stovykla skirta 7-12m. vaikams, bet svarbiausia yra noras, tad esant vietų priimsime ir jaunesnius/vyresnius vaikus. 

GRUPĖS DYDIS

Norime, kad visi vaikai gautų pakankamai dėmesio, tad net ir pasiabigus visiems karantino ribojimams į gupę priimsime iki 12 vaikų. Šiuo metu registruojame 10-ies vaikų grupę.

TEMA

Kasdien aptarsime vis skirtingos šalies kultūrą ir jos meną. Jį pažinsime per kūrybinius užsiėmimus, pažintines ir mokomąsias ekskursijas, susitikimus su kūrėjais. 

Stovyklos metu taikysime įvairius mokymo metodus, naudosime interaktyvias priemones, lankysimės galerijose, tyrinėsime Vilniaus meną, išbandysime technikas nuo piešimo bei tapybos iki grafikos, skulptūros, dizaino ir, žinoma, SMAGIAI PRALEISIME LAIKĄ!  

MAITINIMAS

Subalansuoti, sotūs ir skanūs pietūs kavinėje, tikimės, patiks kiekvienam vaikui, o sveiki priešpiečiai ir pavakariai neleis išalkti visą dieną.

 

KAINA

Penkių dienų stovyklos kaina 175eur (35eur/dienai). Į kainą įskaičiuota vaiko priežiūra, užsiėmimo vedimas, visos reikalingos priemonės, ekskursijų bei edukacinių užsiėmimų mokesčiai ir maitinimas (pietūs ir užkandžiai). Stovyklos metu prašysime turėti moksleivių pažymėjimus ir papildytą Vilniečio kortelę.  

DATA

2021 vasaros stovyklos bus paskelbtos gegužės mėnesį

Stovykla vyks nuo 9:00 iki 17:00val (vaikus galima atvežti nuo 8:30, o vakare pasiimti iki 17:30val). 

2020 m. PROGRAMA "PASAULIO MENAS"

Atostogos Vilniuje? Mes siūlome per jas apkeliauti visą pasaulį! 

Vaikų dienos stovykloje kiekvieną dieną keliausime vis į kitą šalį, susipažinsime su jos kultūra ir menu. Atskleisime senovės paslaptis, aptarsime tradicijas ir nusikelsime į ateitį, atrasime naujas spalvas, linijas ir tekstūras, o svarbiausia - gerai praleisime laiką!

Kasdien lankysimės galerijose, dirbtuvėse ar turėsime įdomias ekskursijas, o grįžę į studiją gilinsime žinias ir kursime įvairiomis priemonėmis ir technikomis

2021 m. vasaros stovyklos programą paskelbsime gegužės pabaigoje. Išankstinė registracija el. p. info@2tauresmeno.lt

antika tapyba .jpg

Pirmadienis

ITALIJA

Ar žinote, kur Atlantai laiko pastato stogą? O kas yra mitinė Anchyrojė? Keliaudami po Vilniaus gatves atrasime dar nematytas Senosios Europos meno įkvėptas skultūras, bareljefus ir kolonas. Grįžę į studiją tapysime didelio 50x70cm formato drobėse Renesanso tema.

Antradienis

EGIPTAS

Mistiškas ir paslaptingas Senovės Egiptas nukels į faraonų, dievų ir gyvūnų garbinimo laikus. Spalvingi sarkofagai, išskirtiniai sienų piešiniai ir galingosios piramidės slepiančios Hado upės paslaptis.

Įkvėpimo semsimės Vilniaus požemiuose.

Trečiadienis

JAPONIJA

Kimono, kabukis, bonsai samurajus - tolimųjų rytų egzotika nukels į kitą pasaulio kraštą. Dienos metu daugiausiai laiko skirsime gamtai ir jos integracijai į meną. Aplankę Japonišką sodą tapysime jo žiedus ir neregėtus augalus.

Ketvirtadienis

AMERIKA

Iš rytų kelsimės į vakarus ir susipažinsime su populiariają Amerikos kultūra. Ryškus Pop art stiliaus komiksai įtrauks spalvingumo, o įkvėpimo smesmės iš kino - juk Holivudas neatsiejama Amerikos kultūros dalis.

Penktadienis

LIETUVA

Apkeliavę net keturis žemynus grįžtame namo! Kuo išskirtinis Lietuvos menas? Ką žinote apie mūsų grafikus ir jų darbus? Visa tai sužinosime paskutiniąją stovyklos dieną, kurią baigsime visų darbų paroda.

* Dienų eiliškumas gali keistis priklausomai nuo oro sąlygų.

**Stovyklų programų aprašymuose naudojamos nuotraukos ir autoriniai darbai pateikiami tik kaip pavyzdžiai, kad galėtumėte lengviau suprasti dienos temą. 

DIENOTVARKĖ

09:00 - 09:30 - dienos įvadas, temos pristatymas

09:30 - 12:00 - ekskursijos, galerijų lankymas, dirbtuvės

12:00 - 13:00 - pietūs  

13:00 - 16:00 - kūrybiniai užsiėmimai  

15:30 - 15:45 - pavakariai  

15:45 - 16:45 - kūrybiniai užsiėmimai; žinių įtvirtinimas  

16:45 - 17:00 - dienos aptarimas 

17:00 - 17:30 - laisvas laikas studijoje.

MAITINIMAS

Pietausime netoli studijos esančioje kavinėje. Specialiai vaikams sudarytas dienos pietų meniu leis pasistiprinti sočiai ir skaniai. Kasdien valgysime sriubą ir antrą patiekalą.

Pavakariams užkandžiausime šviežiais bei džiovintais vaisiais, riešutais, skaidulinių medžiagų turinčiais batonėliais bei sausainiais. Norintys pasistiprinti dažniau gali atsinešti užkandžių dėžutę.  

Jei vaikas turi kokių alergijų, prašome apie jas informuoti raštu.

LOKACIJA IR VADOVĖS

"Dvi taurės meno" studija, esanti Pylimo g. 65. Kadangi studija nėra didelė, į grupę priimsime tik 12 vaikų, kad visi jaustųsi patogiai ir turėtų vietos pajudėti. Kasdien keliausime į ekskursijas Vilniaus mieste ar čia esančias galerijas bei muziejus.  

Vaikų dienos stovyklas ves studijos įkūrėja Indrė ir grafikos dizainerė bei iliustratorė Elena.

Artboard 2.png

DĖL IŠANKSTINĖS REGISTRACIJOS GALITE SUSISIEKTI EL. P. INFO@2TAURESMENO.LT

Vaikų stovyklos grupę sudarys iki 12  jaunųjų menininkų, tad paskubėkite registruotis.

Galutinė vietos rezervacija patvirtinima sumokėjus avansinį mokestį už stovyklą.

Jei turite klausimų rašykite mums info@2tauresmeno.lt arba skambinkite tel. +370 615 72 864