top of page

Norite sužinoti, kaip vyksta "Dvi taurės meno" renginiai? Pasižiūrėkite mūsų renginio galeriją, kurioje žingsnis po žingsnio gimsta šedevrai!

1. Kaskart tapome vis kitą paveikslą. Išsirinkite iš mūsų renginių kalendoriaus, užsiregistruokite ir ateikite!

4. Kiekvieno žingsnio pradžioje mokytoja paaiškins bei parodys, kaip susimaišyti skirtingas spalvas, patars, kaip išgauti norimą atspalvį.

7. Renginio viduryje skirsime 15-20min atsitraukti nuo darbų, pasižiūrėti, kaip sekasi kitiems bei pasidalinti įspūdžiais.

2. Visomis tapymui reikalingomis priemo-nėmis, prijuostėmis, drobėmis, teptukais, dažais ir t.t. pasirūpiname mes - Jums tereikia atsinešti gerą nuotaiką!

5. Pradėsite nuo kompozicijos. Lengvais potepiais pasižymėsite svarbiausias paveikslo vietas. Tapytoja pieš kartu su Jumis, taigi galėsite atkartoti jos veiksmus

8. Užpildę visą drobę pabaigsite paveikslą uždėdami jo akcentus ir žinoma pasirašydami!

3. Renginio metu visuomet matysite vieną nutapytą paveikslą ir vieną, kurį tapytoja pieš kartu su jumis. Ji trumpai papasakos apie autorių, paveikslą, parodys pagrindinius kompozicijos elementus.

6. Turėdami paveikslo pagrindą papildysime jį detalėmis. Tapytoja papasakos, kaip nutapyti kiekvieną detalę, nenustebkite, kad trikampis gali virsti į lapės snukutį ar zuikio ausys į Iriso žiedą!

9. Po 3h puikiai praleisto laiko išsinešite savo kūrinį - beliks surasti, kur jį pakabinti!

bottom of page