“Dvi taurės meno” tapybos kursas sukurtas tiems, kurie nori ne tik puikiai praleisti vakarą tapydami, bet ir išmokti piešimo ir tapybos pagrindų, susipažinti su įvairiomis priemonėmis, išbandyti skirtingus stilius ar tiesiog tapyti tai, kas jiems patinka.

TAPYBOS KURSAI.

ŽMOGUS

Bendra informacija

Kam skirtas

kursas

Grupės dydis 

Trukmė

ir dažnis

Pradžia

Vieta

Kaina

Kursas skirtas visiems norintiems išmokti ar patobulinti savo įgūdžius piešti ir tapyti žmogaus portretą, jo anatomiją bei judesį. 

 

Kurso grupę sudarys iki PENKIŲ ŽMONIŲ, tad patyrusi tapytoja dirbs su kiekvienu individualiai. Visi kurso dalyviai turės pakankamai erdvės ir dėmesio.

Kursą sudaro 12 užsiėmimų (6 savaitės, išsidėsčiusios trijų mėnesių laikotarpyje)

Užsiėmimai vyksta kas antrą savaitę PIRMADIENĮ IR TREČIADIENĮ nuo 18:30val

Rudens kursų pradžia - rugsėjo 16d. 

Pavasario kursų pradžia - vasario 10d. (registracija neprasidėjusi)

Kursai vyks "Dvi taurės meno" studijoje, Pylimo g. 65, Vilnius

12 paskaitų kurso kaina - 312 eur (26eur/paskaitai).

Registruojantis iškart į abu kursus, antrajam taikoma 10% nuolaida.

Priemonės neįskaičiuotos (Rekomenduojamų priemonių sąrašas pateikiamas puslapio apačioje). 

Galimas atsiskaitymas dalimis.

KURSO PROGRAMA

Kursų programa sudaryta taip, jog leistų Jums susipažinti su įvairiomis piešimo ir tapybos technikomis bei priemonėmis, išbandyti įvarius tapybos stilius bei mokytis pasirinkta kryptimi.  

Dėstytoja su kiekvienu dirbs individualiai, tad galime kursą pritaikyti jūsų poreikiams (pvz. atsisakyti vienos iš temų pakeičiant jums aktualia).

 

PROGRAMOS APRAŠYME PATEIKIAMI PAVEIKSLAI YRA TIK PAVYZDŽIAI. Kurso metu galite patys pasirinkti, ką norite tapyti, o nežinantiems - patrasime ir padėsime. 

 

PIRMA PASKAITA. Tapybos technikų aptarimas ir priemonių pristatymas ir išbandymas. Šio užsiėmimo metu studijoje išbandysite įvairias priemones – pradedant sangvinu ir  baigiant aliejiniais dažais. Galėsite patys nuspręsti, kokias priemones norėsite naudoti viso kurso metu, o mes padėsime pasirinkti optimaliausią variantą. 

ANTRA PASKAITA. Tapybos stilių pristatymas ir išbandymas: impresionizmas, kubizmas, realizmas, modernizmas. Susipažinsite su pagrindiniais stilių atstovais bei jų darbais, užsiėmimo metu tapysime vieną objektą keliais skiritngais stiliais. Kitus darbus darbus galėsite kurti jūsų pasirinktu stiliumi.

1 savaitė: KURSO ĮVADAS

2 savaitė: PORTRETO PIEŠIMAS

Šios savaitės metu aiškinsimės koks yra žmogaus veidas ir kaip piešiami portretai. Eksperimentuosime piešdami žmogaus biusto portretą, galinsimės į veido dalių – akių, nosies, lūpų – piešimą.

3 savaitė: PORTRETO TAPYMAS

Išmokę piešti žmogaus veidą, bandysime teptuką, mentelę bei akrilinius ar aliejinius dažus: improvizuosime pertapydami kitus kūrinius arba drąsiai kompozicijas rinksimės patys.

Savaitė skirta žmogaus figūriniam piešimui. Susipažinsime su pagrindinių kūnų dalių piešimu bei piešime žmogaus judesius iš natūros.

4 savaitė: ŽMOGAUS FIGŪROS PIEŠIMAS

5 savaitė: ŽMOGAUS FIGŪROS TAPYMAS

Išmokę kūno proporcijas pereisime kūno dalių studijos dažais. Pasirinkę akrilinius ar aliejinius dažus tapysite žmogaus kūno dalį, figūrą ar judesį. Nesvarbu ar tai bus aktas, ar šokančios E. Dega Balerinos padėsime pasiekti norimo rezultato.

6 savaitė: BAIGIAMASIS DARBAS

Du paskutinius užsiėmimus skirsime tapymui jūsų pasirinkta tema. Baigiamojo darbo temą galėsite sutarti su mūsų tapytoja.

 

Tapybos savaitėmis, dviejų užsiėmimų metu galėsite tapyti du skirtingus paveikslus arba tą patį paveikslą dviem skirtingais stiliais (pvz. portretą realizmo ir kubizmo stiliais) arba vieną paveikslą disdesnio formato drobėje (rekomenduojama pasirinkusiems aliejinius dažus). Pasirinkimą galėsite aptarti su tapytoja kurso eigoje.

 

Prie kiekvienos paskaitos bus pateiktas rekomenduojamos literatūros sąrašas bei namų darbai papildomam mokymuisi (nėra privaloma).

Rekomenduojamas priemonių sąrašas:

- Eskizų sąsiuvinis,

- storas popierius tapybai,

- drobės/kartonai

- Pasirinktinai: pieštukai: 2h, h, b, 2b kietumo, spalvoti ir paprasti, anglis, sangvinas, tušas

- Pasirinktinai: Akrilas, akvarelė, aliejiniai dažai + skiedikliai, tirpikliai

- teptukai (sintetiniai ir natūralaus plauko). Galima naudotis studijoje esančiais teptukais.

galutinį sąrašą sudarysite individualiai su dėstytoja pirmojo užsiėmimo metu

PRIEMONĖS

Kursą veda tapytoja ir edukologė Rūta Mikalonytė, turinti daugiau nei 6 metų dėstymo patirtį. “Dvi taurės meno” studijoje Rūta veda renginius nuo pat įsikūrimo - 2014m. 

KURSO DĖSTYTOJA

 
KURSO ŽMOGUS
REGISTRACIJA
Prašome nurodyti teisingus kontaktinius duomenis. Jais susisieksime registracijos patvirtinimo tikslais.

Galutinė vietos rezervacija patvirtinima atsiskaičius už kursą. Jei turite klausimų susisiekite info@2tauresmeno.lt arba tel. +370 615 72 864